Oferta

Wesela

Wesele do dzień bardzo szczególny w życiu każdego człowieka. Chcemy aby to był dzień niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, dzień który będziemy wspominać całe życie. Jednocześnie chcemy, aby nasi goście również tak wspominali ten dzień. Co się składa na udane przyjęcie weselne? Na pewno atrakcyjnie udekorowana sala weselna, smaczne menu, wspaniała atmosfera
Zajazd Szeleścianka wesela, poprawiny Zajazd Szeleścianka wesela, poprawiny
radości i zabawy. To wszystko jesteśmy w stanie zaproponować Młodej Parze, która zdecyduje się na organizowanie przyjęcia weselnego w Szeleściance.
Oferujemy: Menu i wszystkie szczegóły omawiamy na kilku spotkaniach poprzedzających przyjęcie. Z naszą Parą Młodą sporządzamy umowę dotyczącą organizacji przyjęcia. Uroczystość weselna to szczególne wydarzenie, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby była pełna miłych wrażeń a lokal spełniał Wasze oczekiwania. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub zapraszamy do Szeleścianki, a odpowiemy na każde Wasze pytanie.

Imprezy okolicznościowe

Nasz zajazd to znakomite miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez, uroczystości spotkań okolicznościowych.
U nas zorganizujesz:
Zajazd Szeleścianka Sylwester, świetna zabawa sylwestrowa Zajazd Szeleścianka Sylwester, świetna zabawa sylwestrowa

Zajazd

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów do spróbowania naszej kuchni. Oferujemy usługi gastronomiczne na bardzo wysokim poziomie. Osoby lubiące tradycyjną polską kuchnię, na pewno znajdą u nas coś smacznego. Oferujemy dania obiadowe, przekąski. Naszą specjalnością są pierogi z kapustą i grzybami (własnoręcznie zebranymi w pobliskich lasach) i flaczki własnej produkcji, które szczególnie polecamy naszym nowym klientom. Osoby, które już ich spróbowały i odwiedzają nas częściej, bardzo sobie je chwalą.
Doskonała kuchnia, szeroki wybór alkoholi i drinków, miła i sprawna obsług sprawią, że Państwa wizyta w Szeleściance będzie przez Państwa bardzo miło wspominana.
Zajazd Szeleścianka obiady, smaczne pierogi, drinki


Oferujemy dania: Oferta napojów:

Przed zajazdem znajduje się duży parking.

Zabawy taneczne

Zajazd Szeleścianka zabawy taneczne
Zajazd Szeleścianka to również zabawy taneczne w czasie karnawału oraz w weekendy kiedy nie ma imprez zamkniętych. Szczegóły znajdą Państwo w naszym harmonogramie na stronie głównej.
Podczas zabaw gra zespół muzyczny na żywo, do dyspozycji bawiących jest sala taneczna oraz stoliki gdzie można posiedzieć i porozmawiać ze znajomymi. Bogato zaopatrzony bar sprawi, że zabawa będzie bardzo udana.
Odwiedzin: